O nas

O Nas

Firma Amparo jest autoryzowanym dystrybutorem MSA Safety Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania we wszystkich możliwych dziedzinach – od sprzętu ochrony osobistej, przez ochronę układu oddechowego, do detektorów gazów. Czołowe firmy, we wszystkich większych przemysłach używają naszych produktów. Usługi samochodowe, paliwowe, farmaceutyczne i elektroniczne, wodne oraz służb ratowniczych – wszędzie tam konsekwentnie zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Do odbiorców produktów MSA należą kopalnie,  zakłady przemysłowe, przedsiębiorstwa budowlane, transport, środki użytku publicznego, wojsko oraz straż pożarna – produkty te są niezbędne wszędzie tam, gdzie życie i zdrowie są narażone na niebezpieczeństwo.

Amparo to doświadczona siła sprzedażowa – z wykwalifikowanym personelem zapewniającym indywidualne, profesjonalne usługi swoim klientom. Chętnie pomożemy wybrac produkty najbardziej odpowiadające Państwa potrzebom i odpowiemy na wszelkie pytania, także w trakcie ich użytkowania.  Nasz przedstawiciel umówi się z Państwem na spotkanie w dogodnym terminie i miejscu przedstawiając ofertę skierowaną do odpowiedniej branży. Telefony do naszych handlowców znajdują się w zakładce kontakt.

Narzędzie komunikacji z klientem, jakim jest Internet, jest dla nas niezwykle ważne. Postrzegamy Internet jako efektywny sposób na dotarcie z ofertą na detektory gazu i szeroko rozumiany sprzęt ochrony osobistej i ochrony układu oddechowego do jak największej grupy potencjalnych klientów. Nasza prosta i czytelna strona internetowa amparo.com.pl szybko i sprawnie umożliwi Państwu wybór odpowiednich produktów.

Wyróżniamy się takimi atutami jak szybkość reakcji, elastyczność, lojalność wobec klientów i partnerów handlowych oraz odpowiedzialność za wartość dodaną produktów wobec klientów.